Milujeme vaření

Kuchyň je místem, kde se vaří oblíbená jídla pro celou rodinu. Už jen ta vůně, která se z ní line, každého přiláká a málokdy se dá odolat pokušení a nezkusit alespoň kousek z připravované večeře. Každý strávník má svůj oblíbený pokrm, ale doma se většinou připravuje jedno společné jídlo, ke kterému usedne celá rodina.

stočená trubice

Hospodyňka se musí hodně otáčet, aby jídlo bylo připravené včas a všem chutnalo. Možná, že vaření miluje a nebere ho jako nutnou povinnost, ale to neznamená, že musí vařit v polostínu. Uvědomili jste si někdy, jak je to nepříjemné, když něco děláte a cloníte si zády proti světlu? To samé zažívá hospodyňka, která musí vařit v kuchyni, která je vybavena pouze centrálním osvětlením.

Pomocné světlo není zbytečnost

I v domácnostech dochází k úrazům. Přemýšleli jste někdy nad tím, kde všude si doma můžete ublížit? Místa se určitě najdou, ale nejpravděpodobněji to bude vaše dílnička nebo kuchyň. V kuchyni dochází k úrazům většinou kvůli špatnému osvětlení. Lidé by si měli zvyknout na to, že různé činnosti potřebují i různá osvětlení. Nebudete si přece číst při světle, které vydává nepříjemně studené bílé světlo, ale raději si rozsvítíte malou lampičku, která vám dostatečně posvítí na vaši oblíbenou knihu. V kuchyni nebo při jiné podobné činnosti, kde je nebezpečí úrazu, je zapotřebí takové světlo, které nebude svítit do očí, ale bude svítit přímo na pracovní desku, ať už kuchyňské linky nebo té dílenské. Úsporná zářivka 36w je pro každou takovou činnost jako stvořená.

betonový tunel

Hodí se do každého prostoru

Malá, ale výkonná zářivka 36w se hodí opravdu všude. Najde uplatnění v domácnostech, šatnách, dílnách, ale i ve výrobních provozech, kde poslouží jako světlo pomocné. Její výhodou oproti klasické žárovce je vysoká úspora a dlouhá životnost. S těmito zářivkami budete moct bezpečně vykonávat jakoukoli činnost.