7 tipů, jak se připravit na první rande

Pěkný muž. A pozval vás na rande. Nechcete to pokazit, ale nerandila jste už tak dlouho. Během dospívání šlo všechno tak nějak lehčeji. Teď se vám v hlavě točí myšlenky, o čem si budeme povídat, co když nastane trapné ticho a co si mám vzít na sebe? Stopněte myšlenky, uvařte si kávu a inspirujte se našimi tipy.

Relaxujte

Den D je tu. Začínáte být trošku nervózní. Pokud to jde, neplánujte si těžké a náročné úkoly na randící den. Zklidněte se procházkou do přírody, meditací nebo dechovým cvičením.

srdíčko

Hezky se oblékněte

Oblečení by mělo být elegantní a ženské, ale ne vyzývavé. Velké výstřihy mohou působit lacině. Outfit si dopředu vyzkoušejte. Jak se v něm cítíte? Nesmí vás nikde škrtit. Celkový dojem podtrhněte jemnou vůní.

Přijďte včas

Na schůzku rozhodně dorazte včas. Při větším zpoždění, pošlete sms a po příchodu se omluvte a vysvětlete důvod svého zdržení. Nemohla jste najít místo na parkování nebo vám ujela tramvaj?

pár

Soustřeďte se jen na dnešní večer

Abyste si večer užila je fajn se zaměřit jen na něj. Nemusíte hned plánovat (samozřejmě v duchu) společnou budoucnost a jména dětí. Zbytečně by vás to svazovalo. I když to třeba nevyjde, berte rande jako zábavu a možnost popovídat si a poznat někoho nového. 

Usmívejte se

Uvolněte se a usmívejte se. První dojem je důležitý. Nekazte si ho zamyšleným výrazem. Na místě už nespekulujte, jestli by nebyly lepší ty modré šaty a lodičky s menším podpatkem. 

Buďte sama sebou

Nepřetvařujte se a nehrajte žádné hry. Neumíte vařit? Klidně přiznejte, že si na dobré jídlo ráda zajdete a doma točíte 3 jednoduchá jídla stále dokola. Pokud byste se vylíčila jako vítěz masterchefu, těžko by se vám to pak maskovalo. 

Komunikujte

Zpočátku se vyhněte kontroverzním tématům jako je politika, finanční situace a bývalé vztahy. Jinak se bavte o vše. Co vás zajímá, co vás baví, jak žijete? Občas to proložte vtipnou historkou a svého protějšku se ptejte na totéž.

Přeji, ať si své rande užijete.