Společnost centrummarbella


Pokud hledáte nějakou nemovitost na prodej či jen na pronájem a nevíte, kde ji sehnat, přes koho ji zprostředkovat, můžu vám představit jednu firmu, která všechno tohle nabízí.

O nás je společnost, která se zabývá zprostředkováním jakýchkoliv nemovitostí (ať už jsou to byty, luxusní vily nebo domy ke koupi. Společnost má sídlo ve Španělsku.

bytové domy

První, co uvidíme, když klikneme na jejich stránku, je jakýsi rozcestník a filtr různých kategorií (takže pokud hledáte bydlení, je lepší do filtru dát očekávánou minimální cenu a očekávanou maximální cenu, aby se třeba nestalo, že vám filtr vyhledá dům, vilu nebo apartmán nad vaše finanční možnosti, dále polohu (tedy podle toho, v jaké lokalitě chcete nemovitost koupit), dále můžete do filtru zadat očekávaný počet ložnic (zde lze zvolit minimálně od jedné až po pět), potom si zde ve filtru můžete vybrat, jaký typ nemovitosti chcete (luxusní vila, apartmán, nebo dům) a jestli nemovitost má být u moře či nemusí.

panelový dům

Celý vzhled stránek je založen v pěkném, příjemném, nepřeplácaném duchu. Najdete zde vše, od „jen“ apartmánů (které jsou mimochodem luxusní), po vily a domy.

A teď by ještě bylo dobré si říct něco o firmě. Jak už jsem říkala, firma nabízí nemovitosti ve Španělsku. Zakladatelkou společnosti (firmy) je Jitka Faullová, která je původem z České republiky, nicméně má mnoho zkušeností s prodejem nemovitostí (více než 15 let). Ve svém oboru (prodeji nemovitostí) je opravdu špičkou a je to vidět na první pohled.

Pokud máte tedy zájem o koupi nemovitosti, doporučovala bych vám svěřit se rozhodně paní Jitce, která se v prodeji nemovitostí hodně vyzná a má s ním letité zkušenosti. Pokud tedy sháníte nemovitost ke koupi, neváhejte si projít jejich stránky a vybrat si nějakou nemovitost, která bude pro vás tou ideální volbou.