Skleněné zábradlí

Zábradlí je velice důležitá věc a plní jak funkci bezpečností, tak funkci estetickou. V dnešní době, už se nedělá obyčejná trubka, kterou připevníte na stěnu, ale dělají se estetické skvosty, které jsou propracované do posledního detailu. Tudíž kompletní schodiště i se zábradlím je spíše doplněk interiéru, či exteriéru a mnoho lidí si na něm zakládá. Pokud sháníte dobrou firmu, která má vše propracované a jejich práce je kvalitní tak se obraťte na firmu kmkdesign.

Zábradlí (2)

Tato firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou a instalací zábradlí a schodišť a nabídne Vám velký výběr možností. Mezi jejich produkty patří skleněné zábradlí, nerezové, balkónové a také francouzské zábradlí. Všechny tyto produkty vyrábí firma sama a ráda Vám poradí s Vaším zábradlím. Pokud máte jakékoliv otázky, tak se nemusíte bát a klidně se můžete nezávazně zeptat.

Zábradlí

Pokud zvolíte skleněné zábradlí, tak mějte na paměti, že je přes něho vidět a že se o něho budete muset starat. Toto zábradlí se často instaluje v obchodních domech, v kancelářích a v prostorách, která jsou velké, aby zábradlí dobře vyniklo. Pokud se jedná o venkovní prostor, jako jsou balkóny, nebo schodiště na terasu, tak musíte počítat s tím, že se budete muset o sklo starat. Ovšem ošetření není nijak moc velké, stačí, když ze zábradlí otřete mokrým hadrem a vezmete všechny šmouhy, které nechali otisky prstů. Navíc pokud zvolíte čirost skla mléčnou, tak se nemusíte bát ani o tyto šmouhy. Navíc lze skleněné zábradlí kombinovat i s jiným materiálem a to nejčastěji s nerezovou ocelí, nebo dřevo. Ovšem pokud zvolíte dřevo, tak musíte mít na paměti, že ho musíte během let ošetřovat. Tudíž nejen, že vyhodíte peníze za ošetření lakem, ale také musíte vynaložit práci s tímto ošetřením.

Pokud tedy nevíte jakou firmu zvolit, na instalaci a výrobu zábradlí, tak zvolte tuto. Zaručeně se Vám jejich výsledná práce bude líbit a jejich zábradlí Vám vydrží dlouhé roky.