Kde si má člověk půjčit?

Spousta lidí má u nás hluboko do kapsy. Říká se, že jsme bohatá země, ale většina lidí to tak nevnímá, protože má jenom malé příjmy. Pro lidi je tu často tak draho, že si nemůžou dovolit žít v luxusu. A někdy nemají ani ne skromné živobytí. A tak jim někdy nezbývá nic jiného, než se někam obrátit se žádostí o půjčku.
mince na stole
Banky ale zrovna takovým lidem moc ochotně nepůjčují. Je to pro ně zbytečné riziko. Kdo je chudý, ten v téhle zemi často chudý i zůstane, a chudák může mít lehce problémy se splácením. A to bankovní úředníci nedopustí, nebudou riskovat majetek svých zaměstnavatelů.
A chudákovi tak nakonec nezbývá nic jiného, než zkusit štěstí někde jinde. Třeba i u nebankovních společností, které sice z minulosti nemají právě nejlepší pověst, ale na rozdíl od bank půjčí i zoufalým lidem. Jejich hypotéka bez dokládání příjmůmůže být pro mnohé žadatele třeba i tou úplně poslední a jedinou nadějí, jak se zachránit. Protože tady jim nevadí často ani záznamy v registrech dlužníků nebo exekuce, o nízkých příjmech ani nemluvě. Hlavně když má člověk na českém území nějakou nemovitost, kterou jim dá do zástavy, a vydělává dost aspoň na to, aby měl na splátky.
To potom člověku půjčí až 70 % odhadní ceny té nemovitosti, kterou se zaručí. Půjčku schválí rychle a rychle taky pošlou peníze na účet dlužníka, který je může použít na všechno, na co je potřebuje.
mince na dlani
A potom to stačí už jenom v pořádku vrátit. Třeba za rok, třeba za třicet let, jak se to dohodne. A třeba taky dřív, než bylo domluveno, a přesto bez jakéhokoliv poplatku za předčasné splacení.
A tak se člověk může zbavit třeba nevýhodných půjček, exekucí, hypoték a dalších nepříjemností.
Jestli je to i váš případ, spěchejte k počítači, vyplňte na webu nebankovní společnosti formulář, pošlete jim čtyři až osm fotografií nemovitosti a krátce vyčkejte. Dopadne to určitě dobře.