Jak upevnit vztah?

Existuje spousta triků a rad, jak se ve vztahu necítit odloučeně a jak mezi vámi vzbudit a znovu nalézt důvěru, vášeň nebo jenom zájem. Stačí si z dlouhých seznamů pouze vybrat, co by vyhovovalo zrovna vám a vašemu partnerovi. Ovšem my jsme sepsali seznam věcí, které fungují nejúčinnější a staly se nejosvědčenějšími.

Stereotyp
Každý pár se jednou dostane do bodu, kdy už je všechno prostě nuda. Zajeté koleje, život jde dál, žádná míza a žádná šťáva. Tohle potom může vyústit v krizi středního věku, která může znamenat konec manželství, ať už vinou milence nebo milenky na jedné či obou partnerských stranách, případně dohoda, že tohle už prostě nemá cenu, ale vzájemně si partneři mohou začít, jak se lidově říká, lézt na nervy.

To se většinou stává, když děti dospějí do bodu, kdy už nepotřebují každodenní péči rodičů v tom smyslu, že se o sebe děti částečně postarají samy, většinou se to děje okolo nástupu nejmladšího děti na druhý stupeň základní školy, tedy okolo vstupu do puberty.
pár na dovolené
Co když s tím chcete něco dělat?
Myslíte si ale, že svého partnera milujete a jste přesvědčená, že i když jste se teď odcizili, nebo na sebe nemáte čas, nebo k sobě neumíte najít cestu teď, když jsou děti třeba dospělé, a chcete to změnit? Máme pro vás několik tipů, avšak hlavním bodem toho seznamu je: musíte začít trávit svůj volný čas společně. Alespoň jednou nebo dvakrát do týdne.

Najděte si něco, co vás bude oba bavit. Jistě něco takového je. A pokud ne, dělejte spolu dvě činnosti. Jednu, která baví více vás a jednu, která baví více vašeho partnera. Uvidíte, kompromisy jsou základ každého zdravého vztahu.

Co vyzkoušet pro společné trávení času?

1.       Meditace
Odpočinek, oddech a klid. To zavládne mezi vámi oběma. Sblíží vás to, společně se naučíte mlčet a relaxovat a cítit se uvolněně navzájem ve své přítomnosti. Navíc má meditace dobrý vliv na sex.
společné vaření
2.       Vaření
Ve dvou je to přece jenom lepší zábava

3.       Dovolená
Může jít třeba jenom o víkend pro dva. Co třeba Wellness centrum?