I malý bazén na zahradu vás dokáže uspokojit

Zahradní bazény nejsou obvykle určené pro překonávání plaveckých rekordů, k tomu je zapotřebí velkokapacitní zařízení s plaveckými drahami, v kryté hale, kde je k dispozici časomíra a startovní bloky. https://www.stil.cz/bloky/ Chceme-li si pořídit bazén na zahradu, počítáme s tím, že jeho rozměry budou spíše nepatrné, a že jej budeme využívat jinak – úsporněji. To ale neznamená, že nemají pro nás žádný význam.

voda v bazénu

Rodinná či firemní oslava – chtěli byste pozvat na skromnou narozeninovou oslavu vaše vzdálenější příbuzné, anebo uspořádat setkání kolegů z práce, s nimiž dobře vycházíte a pořádáte společné akce? Pak není problém vytvořit potřebnou atmosféru i u malého bazénu na zahradu. A možná, že takové prostředí bude intimnější, a že se tu více sblížíte a budete se chovat otevřeně a neformálně. Kdo bude mít zájem pobýt v bazénu, užije si slavnostního dne úplně stejně, jako každý, kdo bazén raději vymění za posezení na trávníku anebo společenské hry či sportovní aktivity na venkovním prostranství.

voda v bazénu

Bazén pro děti – zahradní bazény bývají největším překvapením zejména pro děti. Ty si dovedou užít pobytu ve vodě opravdu do sytosti. Mohou si tam přizvat i kamarády a častokrát si tu hrají s různými předměty, určenými přímo do bazénu, anebo pouze jako podpůrné prostředky pro zábavu v exteriéru, jako jsou různé míče a míčky, házedla, nafukovací lehátka atd.

Návštěva – přijela k vám neočekávaná návštěva a nemáte pro ni připravené žádné občerstvení? Pak to proveďte následovně: jeden z vás se vypraví do cukrárny či do obchodního domu nakoupit vhodné potraviny a nápoje, a vy ostatní mezitím přizvete návštěvu ke koupání v bazénu. Bude to pro ni možná větším překvapením, než které přichystala ona vám. A že nemá nikdo s sebou plavky? Nevadí, můžete jim zapůjčit vaše, anebo jim půjčit nátělníky a krátké kalhoty, v nichž se dá také koupat. A pokud jste dostatečně odvážní, smělí a máte smysl pro humor, může se váš bazén proměnit i v nudistickou pláž.