Do jednoho dne máte peníze k dispozici

Každý podnikatel, který se dostal do finančních obtíží, nebo třeba jen potřebuje další peníze na rozvoj své firmy, může využít velice výhodnou nabídku, kterou najde u nebankovního poskytovatele hypotéky.
§ Banky většinou zjišťují o svých potencionálních klientech celou řadu podrobností.
– A také většinou na nějakou překážku přijdou.
– Tou může být například i nízké daňové přiznání nebo záznamy ve známých registrech dlužníků, mezi které patří i BRKI, NRKI a SOLUS.
Mnoho lidí se obává obrátit se právě na nebankovního poskytovatele hypoték. Není k tomu žádný důvod. Americká nebankovní hypotéka je produkt, který v sobě neskrývá žádné skryté poplatky nebo sankce. Kromě toho je tato hypotéka pro podnikatele https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/bezúčelová. Nikdo se tedy nebude pídit po tom, nač chcete své peníze využít. Podnikatelé si pomocí tohoto finančního produktu vyplácejí exekuce, dluhy OSSZ a VZP, oddluží si nemovitost, konsolidují drahé půjčky. Je to skutečně jen na vás, kam vložíte získané finance.
podnikatel s grafem

Nic neriskujete

Úroková sazba je stanovena na 6,9 procent v případě, že bude poskytovatel tolerovat záznamy ve zmíněných registrech dlužníků. Jestliže se vás tento problém netýká (nebo máte jen drobný záznam), pak můžete získat skvělou a exklusivní nabídku, která přináší pouhá tři procenta úrokové sazby. Velice vítaným bonusem bývá pro klienty to, že je možné získat peníze už za neuvěřitelných čtyřiadvacet hodin od podpisu smlouvy.
kufr s penězi

§ Všechny uvedené důvody přivádějí stále více klientů do nebankovního sektoru, aby zažádali o americkou hypotéku.
§ Získat ji je totiž velice snadné a podmínky splácení se příliš neliší od podmínek, které stanoví banka.
A jestliže stále ještě váháte, pak si můžete nechat zpracovat nezávaznou nabídku zdarma. Hned budete vědět, jaké máte možnosti.